کاشت مو در تبریز کاشت مو در تبریز (در یک نگاه)

کاشت مو در تبریز (در یک نگاه)

کاشت مو در تبریز

 

کاشت مو در تبریز ، دکتر کاشت مو در تبریز، کاشت موی تضمینی در تبریز، کاشت موی ارزان در تبریز

یکی از مهمترین عناصر در علم زیباشناسی چهره ، ترکیب و آرایش موهای سر می باشد. پس از سن جوانی ، بسـیاری از افراد دچار ریزش موهای سر می شوند که در آقایان شیوع به مراتب بیشتری دارد . تاکنون روش های درمانی مختـلفی از قبیل درمان های دارویی، مزوتراپی،PRP و کاشت مو برای این مورد ارائه شده است .

چرا کلینیک کاشت مو تبریز ؟

در سالهای اخیر پیشرفتهای چشمگیری در زمینه کاشت مو در تبریز مشاهده می شود و همه آنها نمایان گر این نکته می باشند که با وجودی که این جراحی به ظاهر ساده با بی حسی موضعی در کاشت مو در تبریز به صورت سرپایی انجام می شود ولی عملی بسیار ظریف و حساس بوده و رعایت صدها نکته و شناخت دکتر کاشت مو در تبریز مهم در آن الزامی است تا بتوان به بهترین نتیجه و بالاترین درصد رشد موهای کاشته شده رسید.

کاشت مو در تبریز با مجهزترین امکانات و تجهیزات پزشکی و کاشت مو در تبریز و سابقه بالای کلینیک در زمینه ی کاشت مو در تبریز و جدیدترین متدهای درمانی و داروئی توانسته است به بالاترین سطح کیفی و رضایت متقاضیان کاشت مو در تبریز از بین دیگر همکاران فعال در این عرصه دست پیدا کند. از موفقیت های بزرگ کلینیک کاشت مو ی کاشت مو تبریز استفاده از روشهای fut-fit و ترکیبی با بیشترین تراکم موی ممکن و طراحی طبیعی ترین خط رویش موها و پیوند با ظاهر کاملاً یکدست، طبیعی و خوشایند می باشد.

 

 

انواع کاشت مو در تبریز :

۱روش FIT کاشت مو در تبریز : (غیر جراحی)

برای کاشت موی تضمینی در تبریز به روش FIT نیاز به بستری شدن نمی باشد. ویزیت های مجدد بعد از کاشت مو در تبریز به واسطه سرپایی بودن عمل و سهولت انجام ، مراقبت ها الزامی نمی باشد. کاشت موی ارزان در تبریز در روش FIT کاملا سرپایی و با بی حسی موضعی می باشد و البته به دلیل اینکه تعداد واحدهای مو در مقایسه با روش جراحی FUT تا سه برابر بیشتر قابل برداشت می باشد، یک تا دو روز زمان لازم است تا عمل کاشت مو به صورت کامل انجام گیرد. که البته با فواصل استراحت و زمان های لازم بین مراحل مختلف کاشت مو، انجام این روش خسته کننده نخواهد بود.

کاشت مو در تبریز

کاشت مو در تبریز

کاشت مو در تبریز

۲روش FUT کاشت مو در تبریز : (جراحی)

برای کاشت مو در تبریز به روش FUT موهای انسان در دستجات باریکی بنام “واحدهای فولیکولی” رشد می کنند.هر واحد فولیکولی سالم پوست سر دارای چند تار مو می باشد. در این روش کاشت مو در تبریز نواری از پوست پشت و پهلوهای سر شما بیرون آورده شده (این دو قسمت از پوست سر شما مستعد ریزش مو نمی باشد) محل بخیه شده، سپس نوار جدا شده قطعه قطعه شده و قطعات حاصله کاشت می شود.

کاشت مو در تبریز

کاشت مو در تبریز

کاشت موی تضمینی در تبریز (پیوند مو) برای خانم ها :

دکتر کاشت مو در تبریز افق جدیدی را در درمان کم پشتی و طاسی سرانسان گشوده است. کاشت مو در تبریز (پیوند مو) در خانم ها نیز مانند آقایان با نتایج درخشانی همراه است. متاسفانه خانم ها به خاطر داشتن دو باور غلط کمتر برای کاشت مو ی طبیعی (پیوند مو) مراجعه می کنند. اغلب خانم ها فکر می کننند کاشت مو در تبریز (پیوند مو) یک عمل مردانه بوده و برای خانم ها نامناسب است و حداکثر برای ترمیم ابرو یا مژه کاربرد دارد. خیلی از خانم ها هم تصور می کنند موهای کاشته شده طبیعی نیست و به اندازه موهای بلند خانم ها رشد نمی کند. هیچ یک از این دو باور صحت نداشته و مبنای علمی ندارد.

البته لازم به ذکر است که همه خانم هایی که با شکایت کم پشتی موهای سر برای کاشت موی ارزان در تبریز به دکتر کاشت مو در تبریز مراجعه می کنند واجد شرایط کاشت مونیستند. دلایل این امر در نکات زیر نهفته است:

۱- ریزش موی وسیع و پخش :

دکتر کاشت مو در تبریز موها طبیعی را از پشت سر برداشته شده و به نواحی کم مو در جلوی سرمنتقل می شود. بنابراین خانم هایی که موهای ضخیم و پرپشتی در پشت سر دارند مناسب کاشت موی طبیعی (پیوند مو) هستند. ولی خانم هایی که موهای پشت سرشان هم ریخته و نازک و کم پشت شده مناسب کاشت نیستند.

۲- ریزش موی موقت :

ریزش مو در مردان کاملاارثی است اما در خانم ها ممکن است دلایل دیگری وجود داشته باشد که موقتا موجب ریزش مو شده است. طبیعتا در این موارد نیازی به کاشت مو در تبریز نیست. بلکه با برطرف کردن عامل مورد نظر ریزش موها نیز متوقف می شود. عواملی که به طور موقت موجب ریزش مو در خانم ها می شوند عبارتند از:

A) کم خونی شدید ناشی از فقر آهن

B) تغییرات هورمونی

C) رژیم های غذایی غیر اصولی

D) مصرف برخی از داروها

E) بعد از زایمان ( در دوران شیردهی)

F) بعد از قطع مصرف قرص های ضدبارداری

G) استرس های شدید روحی و جسمی

H)و علل دیگر…

۳- انتظارات غیر واقعی :

انتظارات بسیاری از خانم ها در کاشت موی تضمینی در تبریز (پیوند مو) منطقی و دست یافتنی نیست. اغلب خانم ها انتظار پرپشتی کامل موها را دارند. این گروه توقع دارند با یک جلسه کاشت مو در تبریز (پیوند مو) موها مانند دوران بلوغ پرپشت شده و پوست سر دیده نشود. این یک توقع غیر منطقی است و در اغلب موارد امکان پذیر نیست . باید به بیماران یاد‌آوری کرد که هدف از کاشت مو در تبریز (پیوند مو) تنها افزایش تراکم نسبت به شرایط قبلی است و اگر تراکم یا پرپشتی بیشتری در نظر باشد باید این کار را تکرار کنند. البته تعداد کمی از خانم ها واقع گرا بوده و یا چون از درمان‌هایی دارویی خسته شده‌اند حتی از بهبود اندک ظاهر خود استقبال می‌کنند. توصیه می شود خانم ها قبل از کاشت مو در تبریز (پیوند مو) چند عکس از وضعیت فعلی موهای سر خود تهیه کنند تا بعد از کاشت مو در تبریز (پیوند مو) متوجه تغییرات مثبت در تراکم و پرپشتی موها بشوند.

 چه زمانی بهتر است که عمل کاشت موی تضمینی در تبریز را انجام دهم؟ 

کاشت مو در تبریز سن خاصی ندارد. اگر کم پشتی مو های سر شما به حدی زیاد است که در زیر نور معمولی ، سفیدی پوست سر از لابلای موها دیده می شود و یا خط موی جلوی سرخیلی عقب نشینی کرده است شما کاندید مناسبی برای کاشت مو در تبریز هستید و لازم نیست چند سال منتظر بمانید تا کاملا طاس شوید.

 آیا ممکن است موهای کاشت موی تضمینی در تبریز مجددا بریزد؟

خیر. مو هایی که از دور سر برداشته میشود به اثرات هرمون مردانه مقاوم بوده و پس از انتقال به ناحیه طاسی نمی ریزد. البته همه موها ی دور سر قابل استفاده نیست.مثلا موهای بالای گردن و یا موهای مجاور منطقه طاسی در فرق سر ماندگار نیستند . تشخیص موهای قابل استفاده به عهده پزشک متخصص پوست و مو در کلینیک کاشت مو تبریز است.

 آیا کاشت مو در تبریز دردناک است؟

خیر . زیرا تمام مراحل کاشت مو در تبریز پس از بیحسی موضعی پوست سر انجام می شود . اثر بیحسی تا پایان عمل و گاهی طولانی تر باقی می ماند ، بعد از آن نیز تنها یکی دو روز نیاز به مسکن های ساده مانند بروفن و استامینوفن خواهید داشت.

معمولا چند جلسه کاشت مو در تبریز نتیجه قابل قبولی ایجاد می کند؟

بسته به وسعت طاسی ممکن است بیمار به ۱ یا ۲ جلسه کاشت مو در تبریز نیاز داشته باشد . معمولا فاصله دو جلسه FUT نه ماه تا یک سال است.البته با روش ترکیبی می توان در دو روز متوالی تقریبا کل سر را مو کاشت.

کاشت مو در تبریز با کدام روش برای بیمار سخت تر است؟FUT یا FIT ؟

هیچ کدام از دو روش FUT یا FIT ، برای کاشت مو در تبریز سختی و رنج برای فرد ندارد. جالب است بدانید که اگر قبل ازعمل به فرد گفته نشود که از چه روشی برای برداشت موها از پشت سراستفاده خواهد شد ، حین عمل متوجه نمی شود که FUT انجام شده است یا FIT چون پوست سر کاملا با تزریق لیدوکایین بیحس می شود. بعد از عمل نیز لازم نیست بیشتر از دو سه روز مسکن خورد.

آیا می توان کاری کرد که خط عملFUT در پشت سر تا حد امکان نازک ترشود؟

رد عمل در پشت سر بیشتر به این موضوع برمی گردد که آیا پهنای نوار پوستی برداشت شده از پشت سرمتناسب با میزان انعطاف پذیری پوست سر هست یا نه. اگر پهنای نوار زیادتر از میزان کشش پوست باشد رد عمل واضح و زشت خواهد بود.تشخیص اندازه مناسب نوار پوستی کاملا به تجربه پزشک متخصص پوست و موبستگی دارد. نکات مهم دیگر عبارتند از ۱- استفاده از تکنیک های خاص جراحی برای کاهش رد عمل ۲- توجه به خاصیت اسکار گذاری پوست سرهرفرد ۳- انجام ندادن فعالیت ورزشی سنگین در چند هفته اول.

چرا بعضی از کلینیک ها فقط روشFUT را قبول دارند و بعضی ها تنها روشFIT را تبلیغ می کنند؟

متاسفانه این موضوع علمی نیست. درست نیست که کاشت مو در تبریز در همه افراد تنها با یک روش انجام شود. همه جای دنیا متخصصین پوست و مو از هر دو روش استفاده می کنند.این درست نیست که گفته شود روش FUT قدیمی و منسوخ شده است یا روش FIT جایگاه مناسبی ندارد چون ریشه موها را هدر می دهد.تجربه کلینیک کاشت مو تبریز نشان می دهد که از هر روش در جای مناسب خود می توان استفاده کرد.

چه تعداد گرفت یا مو در یک جلسه کاشته می شو د؟

تجربه متخصصین پوست و مو نشان می دهد که در ۲ جلسه کاشت مو طی ۲ روزمتوالی (روش ترکیبی) جمعا ۲۵۰۰-۴۰۰۰ گرفت (۵۰۰۰-۱۰۰۰۰ تار مو) کاشته می شود . تجربه کلینیک کاشت مو تبریز نشان می دهد که برداشت ۲۵۰۰-۳۰۰۰ گرفت (۷۰۰۰-۸۰۰۰ تار مو) از پشت سر کاملا بدون عارضه است و می تواند ۸۰-۱۰۰% طاسی های وسیع را به خوبی پوشش دهد. برداشت ۳۰۰۰ تا ۴۰۰۰ گرفت تنها در افراد خاص که انعطاف پذیری پوست سرشان خیلی زیاد است و یا رد عمل در پشت سر برایشان مهم نیست انجام می شود.علت تفاوت تعداد گرفت ها میزان انعطاف پذیری پوست ناحیه اهدا کننده در پشت سر و تراکم موهای آن منطقه است.توجه فرمایید در مواردی که بانک موی پشت سر کافی باشد می توان ۹ ماه بعد با تکرار عمل تعداد موها را به ۱۲۰۰۰-۱۶۰۰۰تار مو افزایش داد.

آیا کاشت مو در کلینیک کاشت مو تبریز ضمانت نامه دارد؟

به متقاضیان عزیز با کمال افتخار نوید داده می شود که خدمات ارائه شده در زمینه کاشت مو در تبریز در کلینیک کاشت مو تبریز با ارائه ضمانت نامه کتبی انجام می شود.بدلیل رعایت استانداردهای علمی ، میزان موفقیت عمل پیوند مو در این مرکز ۹۵-۱۰۰ درصد می باشد.این موفقیت مدیون تلاش پزشک متخصص و تیم جراحی کارآزموده و متعهد می باشد.کاشت مو در تبریز، دکتر کاشت مو در تبریز، کاشت موی تضمینی در تبریز، کاشت موی ارزان در تبریز